Hakkımızda

NetMaks Kurumsal

Hakkımızda

NETMAKS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ , 2012 yılında sektörde uzun yıllardır edindiği tecrübeleriyle aktif ,pasif network ve kablolama çözümlerine yönelik kurulan bilişim ve teknoloji şirketidir.

Faaliyete başladığı ilk günden beri , sektördeki lider üreticiler ile kurmuş olduğu partnerlik ve distribütörlük ilişkileri sayesinde müşterileri ile beraber birçok büyük ve prestijli projeleri başarı ile tamamlamış ve bütün ürün tedariğini kendi bünyesindeki markalar ile gerçekleştirmiştir. ( HCS ,LEGRAND ,ESTAP VE HP YETKİLİ ANA BAYİ )

Temel prensipleri,değer ve ilkelerinden taviz vermeden,bünyesinde yer alan tüm ürün grupları ile ilgili müşterilerine her türlü satış öncesi ve sonrası desteği vererek sadece bir satış-pazarlama firması değil,müşterileri’ nin nezninde partneri ve stratejik ortağı olarak hareket eden bir firma olmuştur.

MİSYON

Müşteri odaklı hareket eden,bu sebeple teknolojinin getirdiği bütün olanakları kullanarak müşterilerine kusursuz hizmeti,ihtiyaçlarına yönelik en doğru ürünleri sunmaya ve katma değer yaratarak bizimle çalışmaktan memnuniyet duymalarını amaçlarız.

VİZYON

Geleceğe yönelik tüm amacı,sektörel bazda teknolojinin getirdiği tüm yenilik ve çözümleri ,uzmanlaşmış çalışanları ile beraber müşterilerine en verimli ve en hızlı şekilde sunmaktır.